שם:
טל':
אימייל:


 

 

קטלוג עולם הסוככים - המקום שלכם למציאת פתרונות הצללה איכותיים בהתאמה אישית!

קטלוג הסוככים החדש של עולם הסוככים משלב מגוון של סוככים קבועים, סוככי זרועות, סוככי שמש והצללה, נופלות ומסכים ועוד. מגוון הסוככים שלנו ניתן להתאמה בגודל ומידה, אפשרות להפעלה ידנית או אוטומאטית, שילוב בדים איכותיים ומנועים בהתאמה אישית. אתם מוזמנים להתרשם ממבחר הדגמים שלנו וליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים

 

 

 

להלן רשימת הסוככים שאנו מוכרים. על אף כי בפועל מדובר בדגמים רבים מאד, הצלחנו לכנס אותן לקטגוריות יעילות אשר יעשו סדר בבלגאן ויגרמו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר על סוככים אשר ייבחרו על ידיכם. חשוב לציין כי קטלוג סוככים זה אינו יורד לפרטי פרטים על כל דגם ודגם, אך יש בו כדי להציג את משפחות הסוככים שלנו, ולסייע לכם לקבל החלטה בדבר משפחת הסוככים ממנה יימצא הסוכך הראוי להגנה על המבנה, השטח הפרטי או הבית שלכם.

סוככי חוץ עם תשתית עמודים

סוככים שמותקנים תחת כיפת השמים גם אם לידם אין בכלל קיר. אלו סוככים שמושמים באמצע שום מקום, ולכן חשוב לבנות להם תשתית מאפס. סוככים כאלו מאד נפוצים, למשל במגרשי החנייה. קניתם שטח לבנייה מסחרית, והחלטתם, במקום לבנות חנות, לייעד אותו להיות מגרש חנייה? קחו בחשבון שרבים חשבו על כך לפניכם ואתם צריכים לספק ללקוח סיבות לבוא אליכם ולא למתחרים. הסיבה העיקרית היא החום המסיבי שפוקד את אזורנו, והצורך להתגוננות מפניו. לכן, בעל-מגרש-חנייה שמעוניין להצליח למכור את השירות חייב לעבות את המגרש עם סוככי חנייה מעוצבים ואיכותיים. במקרה נוסף ניתן למקם את אותו סוכך בנקודה מקרית בחצר של בית פרטי על מנת ליצור פינת זולה.

סוככי חוץ המונחים על כיס מתכת או ישירות על הקיר

סוככים מתקפלים יונחו על כיס מתכת, וסוככים קבועים יונחו ישירות על הקיר. סוככים אלו משמשים את רוב הלקוחות שמראש היו זקוקים לפתרון הצללה. בעלי משתלות, בעלי חנויות במרכזי הערים ואפילו בעלי בתים שחלונותיהם חשופים לשמש ישתמשו בסוכך הזה  על מנת להקל את שגרת המגורים או העבודה במקום.

סוככים מאונכים להגנה מפני שמש ישירה

סוככים אלו מותקנים כאשר השמש אינה רק בסביבה, אלא היא מכה בדירה במלוא עוזה, ולדייריה נשקפת סכנת סנוור. כיצד תזהו דירה כזו? בדרך כלל דייר שגר בה יודע שהיא כזו, משום שמה שמביא את השמש לאותה זווית הוא הקיר שחוצץ בין הבית אליה: קיר בלגי שקוף ללא כל אלמנט גבס או בטון עליו. על קיר כזה, ככל שהוא סופג קרינת שמש, חובה לשים סוכך מאונך בחלקו העליון על מנת שיבלום את הקרינה ויאפשר שליטה וויסות יעילים שלה. 

 
 

 

סוככים | סוככי זרועות | סוככים קבועים | מרקיזותפרגולות | פרגולות אלומיניום | פרגולות חשמליות | סגירת חורף | רצפות דקבלוג | מבצעים | מפת אתרצור קשר

עולם הסוככים, כתובתנו: העמל 1 פארק אפק, ראש העין 077-8054590