שם:
טל':
אימייל:


 

 

פרגולות הצללה

פרגולות הצללה בקטלוג החדש של עולם הסוככים - מגוון פרגולות לגינה ולחצר הביתית בייצור אלומיניום איכותי! אנו בעולם הסוככים יודעים להתאים את הפרגולה במיוחד לחצר ולהביא לכם את פתרון פרגולת הצללה מושלם. הצוות שלנו מגיע לביתכם לייעוץ, מבצע מדידות והדמיות של הפרגולה החדשה, ויוצר עבורכם מעטפת הצללה ביתית מקצועית ואיכותית. אתם מוזמנים להתרשם מהקטלוג החדש וליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

077-8054590

פרגולות הצללה לגינה ולחצר

התקנת פרגולת הצללה יכולה להיעשות על ידכם, בידיים שלכם. גם אם לא התנסתם בבנייה בעבר, מספר כללים יסייעו לכם להיכנס לתחום בקלות, לבנות פרגולות הצללה בבית שלכם, ואולי לבנות בשביל אחרים ולגלות כשרון חדש הטמון בכם. יצוין כי הכתוב פה אינו תחליף לייעוץ עם חנות פרגולות בה עובדים בוני פרגולות מקצועיים, וזאת על אף כי המדריך נכתב על ידי מקצוענים. הצורך שלכם גם בייעוץ והדרכה פרונטליים מגיע בשל כך שאנו מעוניינים שתלמדו כמה שיותר נושאים בכמה שפחות קריאה, ובדרך זו לא ניתן לרדת לרזולוציות גדולות עד כדי הפיכתכם לבוני פרגולות הצללה מקצועיים.

בחירת עמודי התווך של הפרגולה 

עמודי התווך בפרגולות לבנייה עצמאית יהיו עשויים על פי רוב מעץ. לעתים נדירות הם יהיו עשויים אלומיניום. חשוב לבחור בעמודים העשויים מחומרי איכות: אם זה עץ, אז עץ מלא שעבר אימפרגנציה ושימון אשר נטבל בפולימר, וצופה באמצעים נגד רטיבות. אם זה אלומיניום, יש לוודא כי הצבע שבחרתם נעשה מחומר איכות המיועד למשטחי אלומיניום, על מנת שלא תופתעו מדהייה בהמשך חייה של הפרגולה המיועדת להצללה לאחר ההתקנה. פרט לכך, חומר זה נחשב לעמיד, אמין, לא מחליד וכדאי מאד עבור פרגולות. יצוין כי בפרגולות תלויות (פרגולות קיר) תצטרכו 2 עמודי תווך ובפרגולות לגו-החצר תצטרכו 4 עמודי תווך.
 
בחירת התושבות והמשקולות של הפרגולה
 
התושבות והמשקולות הם אלו שיקבעו את הפרגולה לארץ, ויקבעו את עמודיה לגג. התושבות חייבות להיבחר בחוכמה. אם פרגולת ההצללה מיועדת לבנייה שלכם, מומלץ לבחור בתושבות שיישארו בחוץ ולא יוטמעו בתוך הפרגולה, על מנת שאם ביצעתם טעות מדידה והפרגולה נבנתה עקום תוכלו להוציא מההברגה ולהזיז בלי לפרק את הפרגולה כולה. כמובן שאם אתם בונים מנוסים, ניתן ואף נונלץ שהתושבות יוטמעו בתוך העמודים, שכן זה יותר אסתטי ויותר יפה לעין. יחד עם זאת, כיסויי תושבות קיימים גם עבור תושבות חוץ.
 
בחירת גג הפרגולה
 
גג הפרגולה יהיה עשוי, על פי רוב, מחומר הייצור של העמודים: עץ, עבור עץ, ואלומיניום, עבור אלומיניום. עבור גג עץ חשוב במיוחד לבחור כיסוי טוב לגג נגד הגשם. אנו ממליצים על סנטף ככיסוי אידיאלי לפרגולה. הוא קל להתקנה ושומר על כל סוגי העצים מפני רטיבות.

 

סוככים | סוככי זרועות | סוככים קבועים | מרקיזותפרגולות | פרגולות אלומיניום | פרגולות חשמליות | סגירת חורף | רצפות דקבלוג | מבצעים | מפת אתרצור קשר

עולם הסוככים, כתובתנו: העמל 1 פארק אפק, ראש העין 077-8054590