שם:
טל':
אימייל:


 

 סגירת חורף

 סגירת חורף נחשבת לאחת מפתרונות ההצללה האיכותיים ביותר לעסקים ובתי קפה, וכן מרחבים פרטיים ובתים. סגירות חורף של עולם הסוככים משלבות את מיטב הפתרונות: חומרי גלם איכותיים, שילוב גגות זכוכית וגגות הצללה לפי מידה, בדים ורשתות לפי בחירה ועוד. צוות עולם הסוככים מתאים לכל חלל את סגירת החורף המתאימה לו, וכן ניתן לשלב מנוע חשמלי או הפעלה ידנית. סגירות חורף מתקפלות של עולם הסוככים נוחות לשימוש, איכותיות ומקצועיות, ומהוות מעטפת הצללה מושלמת לכל חדר ומרחב. אתם מוזמנים להתרשם ממבחר הדגמים וליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

 

 

 

 

 

 

סגירת חורף היא אמצעי לשימוש עסקים ופרטיים כאחד. סגירת חורף לעסקים משמשת בעיקר עסקים שעובדים עם לקוחות סופיים, ולא משרדים העובדים עם VENDORS. סגירת חורף ניתן למצוא, למשל, במשתלות, במסעדות, בקנטינות ובחנויות למוצרי חקלאות וגינון. באשר לבתים פרטיים, הדייר מחליט להתקין סגירת חורף משני טעמים. או שמדובר במרפסת ויש ילדים ובעלי חיים, אז הוא מעוניין למנוע נפילה מהמעקה, או שמדובר בשטח חיצוני פנוי הנמצא בבעלותו מחוץ לבית, והוא מעוניין להרחיב אותו בלי לבקש אישור לתוספת בנייה. כך, באמצעות חומרים בלתי מסוכנים וניידים, ניתן לבנות חדר נייר שהוא המשך ישיר של הבית הקיים.

סגירות חורף לעסקים

סגירות חורף לעסקים מאפיינות בעיקר מסעדות וקנטינות, אך גם חנויות שהנושא שלהן הוא מכירה ללקוח הסופי, כמו למשל חנויות למוצרי חקלאות, גינון, דשנים וכן משתלות הנמצאות בחיק הטבע או ביציאה והכניסה לערים הגדולות ליד חממות האזור. סגירות חורף המשמשות עסקים צריכות, למעשה, ליצור עוד מרחב פנימי משטח שהיה פעם מרחב חיצוני, ולכן לקוחות שקנו סגירת חורף לעסק ודאי התעניינו בעבר ברצפה ניידת שניתן לפרוס ולאפסן מדי שנה.  

סגירות חורף לפרטיים

סגירות חורף לפרטיים מאפיינות קומות גבוהות עם מרפסות שמש או מרפסות קרקע שהדייר מעוניין להפוך אותן לעוד חדר. במקרה הראשון, יש צורך גם למנוע חדירה לבית. פורצים אוהבים מאד מרפסות שמש משום שהם יכולים לחדור אליהן דרך הגג בלי להסתכן בנפילה. עם סגירת חורף אתם יכולים למנוע מהם לעשות זאת אם אתם יודעים שאתם גרים באזור בו היקף הפריצות גדול. סגירות חורף כאלו הן אריחי זכוכית ומתכת אלחלד. סגירות החורף הללו ממשיכות את המעקה וגורמות לאזור שלו להפוך לקיר הזזה. המעקה נכנס לשימוש רק בפתיחת סגירת החורף והזזתה הצידה. לעומת זאת, בקומת הקרקע, מצב דומה פשוט יוצר עוד חדר בבית, ואז מומלץ להשקיע גם בריצוף, והפיכת הדשא/גינת הבוץ המקורה לאתר מרוצף.

מחירי סגירת חורף

המחירי נובעים מגודל סגירת החורף ומחומרי הייצור שלה. ככל שסגירת החורף גדולה יותר ועשויה מחומרי ייצור איכותיים יותר כך המחיר שלה עולה. עוד פרמטר הוא פרמטר העיצוב. ייתכן כי סגירת חורף קטנה אך מעוצבת תעלה יותר מסגירת חורף גדולה בעיצוב סטנדרטי ומוכר. 

 

סוככים | סוככי זרועות | סוככים קבועים | מרקיזותפרגולות | פרגולות אלומיניום | פרגולות חשמליות | סגירת חורף | רצפות דקבלוג | מבצעים | מפת אתרצור קשר

עולם הסוככים, כתובתנו: העמל 1 פארק אפק, ראש העין 077-8054590