שם:
טל':
אימייל:


 

 

חניות לרכב

חניות לרכב מכל הסוגים:
עץ
ברזל
P.V.C
פוליקרבונט
אופציה לקירוי נפתח ונסגר.
מספר דגמים מעוצבים של חניות לרכב המשולבים עם כיסויים שונים.

052-6243053

 

 

אל תטעו: מאמר זה לא עוסק בנדל"ן ומקרקעין, ולכן אנחנו לא מוכרים לכם חניון בתל אביב או בירושלים. אבל אם יש לכם זכות על מקום כזה, ואפילו זכות לחנייה בודדת בבית הפרטי שלכם, אנחנו יכולים לתרום הרבה מאד לשדרוג. אתם תחושו סיפוק בכל פעם שתגשו לרכב או תגיעו שוב פעם לחנייה. אנו מציעים סוככים ייעודיים עבור חניות אשר תפקידם הוא לקרר את המקום ולמנוע חדירת שמש שתגרום לרכב שלכם להפוך לתפוח אדמה לוהט בכל פעם שתיכנסו אליו.

מבנה הסוכך

הסוכך הוא סוכך גדול שמונח על עמודים גבוהים מאד, חלקם קצת מעל ה- 2 מ' גובה. הסוכך אינו נראה כמו סוכך בכניסה לחנות או בחלון של דירה בבניין. זהו התקן שהתפקיד שלו הוא לשמש כגג החנייה שלכם. אחרי התקנתו, השהייה מתחת לאוטו תרגיש לכם כמעט כמו קורת גג אמתית מבטון או מגבס. 

עיצוב הסוכך

כמובן שכל מגרש חנייה צריך להיות מעוצב, ולכן אנו לא מסתפקים בייבוא סתמי של סוככי חניות לרכב, אלא בייבוא של סוככי חנייה מעוצבים ומבוקשים. בתל אביב אמנם ישנה מצוקת חנייה, ולכן הדרך הטובה ביותר למכור שם חניות היא מיקום מרכזי ותלותי. אבל ישנן ערים בהן יש לאורחים ברירה. יצירת תודעה לפיה יש גניבות רכב באותן ערים ולכן הם חייבים להחנות בחניון גם כן לא תעזור לכם. גם בערי פשע אמתיות, כפי שבדקנו, אזרחים מעדיפים לעמוד במקומות מסוכנים מאשר לשלם. זו המציאות. על מנ לגרום להם באמת ובתמים להיכנס ולשלם לכם אתם חייבים לדאוג שיהיו סוככי חניות לרכב מעוצבים שייראו כמו מונומנט תיירותי. הסקרנות, ולא שינוי התודעה, תביא את הנהג להיות לקוח שלכם. 

עמידות הסוכך

מדובר בסוכך העמיד ביותר באוסף שלנו. סוכך המשמש מקומות חנייה סופג המון חומרים ותופעות מכניות שהיו מזמן מפילות סוככים רבים אחרים: כוח נורמלי פיזיקלי שנגרם מהנעת המכוניות במהירות גבוהה, משב רוח שיוצרים אותם רכבים, רטיבות ולחות, גשמים, ועוד. לכן, סוכך שאישרנו כסוכך מקומות חנייה עשוי רק מבדים חזקים מאד, ומולבש רק על עמודים וזרועות חזקות מאד, אשר ייעודן הוא לעמוד במקומות מעורערים כמו חניות. כשאתם קונים סוכך חניות לרכב מאתנו אתם מפקידים גם את הרכב וגם את המגרש שבבעלותכם בידיים הכי טובות שיש.

ניתן, בתוספת עלות, לרכוש גגות ניידים לחנייה שאינם כרוכים ביריעה של סוכך!

 
 

סוככים | סוככי זרועות | סוככים קבועים | מרקיזותפרגולות | פרגולות אלומיניום | פרגולות חשמליות | סגירת חורף | רצפות דקבלוג | מבצעים | מפת אתרצור קשר

עולם הסוככים, כתובתנו: סירקין 25, גבעתיים 052-6243053