שם:
טל':
אימייל:


 

 

 

סוככי אנטי סאן

סוככי אנטי סאן נחשבים לסוככים איכותיים ומשתלמים במיוחד. סוכך אנטי סאן הנו סוכך חשמלי ודקורטיבי המיועד לכיסוי תקרות זכוכית ופרגולות. סוכך זה נע על מסילות אלומיניום צדדיות ונסגר במלואו לתוך הקסטה. בסוככי אנטי סאן קיימת מערכת קפיצים חכמה, אשר מייצבת ומותחת את הבד בכל שלב, ושומרת עליו במצב מתיחה תמידי. בנוסף, לסוכך האנטי סאן רמת אסתטיקה ועיצוב גבוהה, והוא משתלב באופן מושלם בגג הבית או בגינה. ניתן להתקין את הסוכך על פרגולות מעץ, בטון או בחדרי שמש ופטיו. קיימת גם התקנת סוככי אנטי סאן כאופציה לקירוי מרפסות, וכן ניתן להתקין מעל או מתחת לגגות. בעולם הסוככים ניתן להזמין את הסוכך בהתאמה אישית עד מידה מקסימאלית 6 מטר אורך על 4 מטר יציאה.

 

077-8054590 

 

 

סוככי אנטי סאן – כשמח כן הם: הם פרוסים בזווית 90 מעלות מהתקרה במקביל לקיר על מנת לדחות כלית שמש ישירה. אם נחשפתם לשמש כי החלפתם את קיר הבית שלכם לקיר זכוכית בלגי, עדיין לא מאוחר להגן עליו. פשוט עטפו את ה- 40-60 ס"מ הראשונים שלו מלמעלה עם סוככי אנטי סאן ואתם יכולים ליהנות גם מהקיר השקוף וגם מהגנה מלאה מהשמש.

קיר שמש בלגי וסוככי אנטי סאן – מוצרים משלימים של ממש

אם קניתם ודאגתם שתבוצע התקנה עבור קיר בלגי, אתם תצטרכו לדאוג לסוככי אנטי סאן. קיר בלגי ללא הגנת אנטי סאן הוא קיר שחושף אתכם לקרינת שמש מסוכנת העלולה להגיע לעוצמות של קרינה חיצונית. נכון, פנים המבנה מגן עליכם מעוצמת חום זהה, אבל גם קרינה ללא חום יש בה מספיק מרכיבים לא בריאים ואפילו מסוכנים, כמו למשל פגיעה בראייה ואי שליטה על האור הטבעי הנכנס לבית שלכם. האם הייתם רוצים שתהיה לכם מנורה שלא תצליחו לשלוט עליה והיא תסנוור כליל את החדר? זה בדיוק מה שיקרה עם השמש אם לא תגנו על עצמכם מפניהם עם סוככי אנטי סאן.

הרכב החומרים בסוכך

הסוכך מגיע עם מנגנון בקרה שניתן להורנד ולעלות באמצעותו את הסוכך. בחורף למשל תוכלו ליהנות מנוף מרהיב כפי שהורגלתם, ולקפל למעלה את הסוכך. הבד עצמו עשוי 2 שכבות של יריעה חסינה מכתמים וחסינה מאבק. היריעה מאד עמידה ומשמשת את מיטב בתי האב בישראל בהם ישנו קיר בלגי.

לקוחות נוספים שיהיו זקוקים לסוככי אנטי סאן

כל לקוח שהבית שלו ממוקם ישירות מול השמש, כולל לקוח שגר בדירת בניין רגילה ודירתו פונה לכיוון הזריחה. אם אתם יודעים שבחדר החזיתי בבית יש בעיה של שמש, אל תחשבו פעמיים: רק סוככי אנטי סאן יפתרו את הבעיה ויגרמו לשמש להפוך ממשאב עוין למשאב ידידותי, שאת הכניסה של אורו ניתן לווסת. הסוככים יותקנו על ידי עובדים מיומנים אשר הוכשרו להתקנת סוככים בקדמת הבתים. העובדים יבדקו את הסוכך וילמדו אתכם כיצד להשתמש במוצר כך שתוכלו להשתמש בו כחומר ביד היוצר ללא הגבלה, בהתאם למצבי קרינת-שמש עכשוויים להם אתם נדרשים לספק מענה.

 
 

סוככים | סוככי זרועות | סוככים קבועים | מרקיזותפרגולות | פרגולות אלומיניום | פרגולות חשמליות | סגירת חורף | רצפות דקבלוג | מבצעים | מפת אתרצור קשר

עולם הסוככים, כתובתנו: העמל 1 פארק אפק, ראש העין 077-8054590